Děkujeme účastníkům našich vzdělávacích akcí za kladné ohlasy a hodnocení. Moc si jich vážíme a motivují nás k další práci. 

Zde vybíráme z došlé korespondence: 

"Chtěl bych Vám a celému kolektivu poděkovat za možnost absolvovat kurz pedagogiky. Pro mě jako začínajícího pedagoga měl velký přínos. Přednášky byly zajímavé a hodnotné, a byly vedeny profesionály. Měl jsem tak i možnost se seznámit s mnoha zajímavými lidmi. Přeji vám hodně štěstí!" 

- účastník kurzu Studium pedagogiky- 

 

"Ráda bych Vám poděkovala za výběr školitelů na semináře na naší škole. Semináře měly mezi kolegy velký ohlas. Byly věcné, školitelé věděli o čem mluví, zodpověděli naše dotazy a nešlo pouze o frontální přednes. Takto si představuji školení, která nám pedagogům v lecčem pomohou. 

Už mám v hlavě další témata. Určitě se ještě  uslyšíme." 

- účastnice akce na klíč pro pedagogický sbor (střední škola v Ústí nad Labem)- 

 

"Chci vám paní lektorko N.S. poděkovat, že v nás vždy věříte, podporujete nás a ve všem nám pomáháte. Také vás nikdy neomrzelo říkat nám, že jsme nejlepší a že není nic, co bychom nezvládli. Nestává se často, aby tak pro nás důležitá slova od učitelů zazněla, ale jsme rádi, že jsme je od vás slyšeli vícekrát. Každé setkání s vámi bylo zajímavé, zábavné, poučné a užitečné!" 

- účastnice kurzu Studium pedagogiky - asistent pedagoga-

 

"Děkujeme za vysoce profesionální, kreativní, nestandardní přístup ke každé přednášce. Získané zkušenosti jsou velmi potřebné a významné jak pro pedagogickou činnost, ale i pro hlubší sebepoznání."

účastnice kurzu Studium pedagogiky - asistent pedagoga-

 

"Moc děkuji za výbornou výuku - měla vše, co má výuka mít (vhodný přístup lektora k výuce i k posluchačům, dobré studijní materiály-prezentace, zkušenosti z praxe, zajímavé diskuze).

účastník kurzu Studium pedagogiky- 

 

"Paní B.S. byla (určitě je nadále) velice milá, ochotná a pozitivně naladěná paní pedagožka. Troufám si říct, že nejen já jsem se na její hodiny moc těšila. Z jejích hodin jsem si odnesla asi nejvíce, jelikož učivo uměla hezky a skvěle vysvětlit. Někdy jsme se u toho i nasmáli. Je to člověk na svém místě, myslím, že každý by byl nesmírně šťastný mít pro své dítě učitele, pro kterého je jeho práce stále ještě posláním. Prosím naklonovat :) Výuka, byla vedena zajímavě, vždy spíše jako diskuze. Za mě klobouk dolů. :-)" 

-učastnice kurzu Studium pedagogiky - asistent pedagoga-

 

"Profesionalita, bohaté osobní zkušenosti, aktuální validní informace, lidský přístup při předávání informací a zkušeností (i vtipně podané). Dostatek materiálů (odkazů) ke stažení k využití při následné práci se žáky OMJ. Paní L.K. mě zaujala naprosto profesionálním přístupem. Témata rozebírala do detailů. Zaměřila se nejen na teoretickou část, ale uvedla spoustu příkladů z praxe. Jak se vyvarovat chyb, na co se zaměřit a naopak, co lze zjednodušit, co není tak důležité. Sociokulturní specifika byla pro mě velmi zajímavá. Materiály, učebnice, nově vydané učebnice, srovnání a doporučení nejlepších materiálů k výuce cizinců. Děkuji!" 

-účastnice kurzu Výuka češtiny jako cizího jazyka- 

 

"S vedením kurzu jsem naprosto spokojená - k lektorům, ani k organizaci nemám žádnou výtku. Výuka a vedení hodin všech lektorů byla svižná, obohacující, plná nových informací, veškeré studijní podklady byly vždy k dispozici, všichni jsou velmi vstřícní. Každý z vyučujících byl velmi inspirativní! Kurz je pro mě jednoznačně přínosný, dozvěděla jsem se spoustu nových věcí, zároveň mě kurz motivoval k dalšímu doplnění vzdělání (UJEP - vychovatelství). Ve studijní skupině jsem se cítila výborně, na výuku jsem se vždy těšila."  

- účastnice kurzu Studium pedagogiky pro asistenty pedagoga - 

 

"S lektory jsem naprosto spokojená - jsou to odborníci s výbornou schopností předávání informací, jejich výklad si opravdu užívám. Nejvíce oceňuji jejich odborné a praktické zkušenosti a vědomosti pro práci asistenta pedagoga. Díky nim si dovedu představit, co budu v této profesi vykonávat a jak budu postupovat při práci s dětmi s SVP. Jsem překvapená kvalitou poskytovaných materiálů, ryze pozitivně - jednoznačně palec nahoru. Myslím, že jsem dobře připravená na profesi asistenta pedagoga." 

- účastnice kurzu Studium pedagogiky pro asistenty pedagoga - 

 

"Kurz mi dodal odvahu změnit profesi a dělat to, co mě baví. Praxe mi pomohla a otevřela "bránu" do nového světa. Díky kurzu jsem si ujasnila. co je pro mě v profesním životě důležitější a moc se na práci s dětmi těším." 

účastnice kurzu Studium pedagogiky pro asistenty pedagoga - 

 

"Kurz mi dal do života novou příležitost, a to začít pracovat jako asistent pedagoga ve škole u dětí, které potřebují pomoc. Mám nové kamarády, znalosti, vzpomínky a zážitky. Díky vám to stálo za to! Kurz byl pro mě velkým přínosem a bavilo mě to. Těším se na další novou životní etapu."

účastnice kurzu Studium pedagogiky pro asistenty pedagoga - 

 

"Kurz mi pomohl jak v osobním životě, tak mi pomůže i v kariéře, kdy bych chtěla s dětmi pracovat, věnovat se jim a rozvíjet je. Všechny informace pro mě byly velkým přínosem. Poznala jsem skvělé lidi, lektory. Největší díky patří lektorce B.S. za její postoj k práci a skvělý přístup k nám jako kurzistům. Má úžasný lidský přístup a za to jí patří ještě jedno velké obrovské díky. Až mě mrzí, že kurz končí." 

účastnice kurzu Studium pedagogiky pro asistenty pedagoga - 

 

"Tento kurz mi dal poznání nových lidí, navázání kamarádství. Naučila jsem se novou oblast, ke které chci nyní směřovat a tou je školství. Z praxe jsem byla úplně unešená! Jsem moc ráda, že jsem se na kurz přihlásila. Děkuji všem vyučujícím za vřelou výuku." 

účastnice kurzu Studium pedagogiky pro asistenty pedagoga - 

 

"Moc děkuji, že jsem mohla být účastníkem zrovna tohoto kurzu. Jsme super tým. U učitelé úžasný. B.S. je srdcem kurzu. Ze začátku jsem se bála, a teď mohu být na sebe pyšná, že mám spousty nových informací a mohu je použít dál v praxi. Ještě jednou veliké dík. "

účastnice kurzu Studium pedagogiky pro asistenty pedagoga -