Jak se můžete přihlásit na naše vzdělávací akce? 

 

Nejprve je potřeba se ZAREGISTROVAT
 
1. V pravém horním rohu naší webové stránky klikněte na tlačítko Přihlášení/Registrace
 

 

 

2. Nyní zvolte možnost Registrace a do tabulky vyplňte všechny požadované údaje: 

3. Po vyplnění údajů klikněte na tlačítko Registrovat se

Nyní jste úspěšně zaregistrováni a prostřednictvím členské sekce se již můžete přihlásit na vybranou vzdělávací akci. Na e-mailovou adresu, kterou jste při registraci uvedli, Vám přijde informační e-mail potvrzující úspěšnou registraci. 
Semináře, kurzy a přednášky jsou rozděleny do dvou skupin: Vzdělávání pedagogů, kde najdete nabídku tzv. průběžného vzdělávání a Kvalifikační studia zahrnující nabídku dlouhodobých kurzů akreditovaných MŠMT. 
Při každé návštěvě našeho webu - chcete-li se přihlásit na některou z nabízených akcí - je potřeba se PŘIHLÁSIT do členské sekce. 
To uděláte snadno takto: 
V pravém horním rohu naší webové stránky opět kliknete na tlačítko Přihlášení/Registrace. A protože již máte registraci hotovou, rovnou vyplníte tabulku Přihlášení: 
 
 
Přihlášení na konkrétní vzdělávací akci: 
  1. Na naší webové stránce si vyberte z kategorie Vzdělávání pedagogů nebo Kvalifikační studia a nad vybranou dlaždicí klikněte na tlačítko Zjistit  více. 
  2. Poté se Vám zobrazí tabulka s výpisem nabízených vzdělávacích akcí - klikněte na vybraný seminář nebo přednášku. 
  3. Na další stránce jsou již uvedeny podrobné informace k danému školení. Pro přihlášení klikněte na tlačítko Přihlásit se na školení. 
  4. Zvolte, zda jste samoplátce či ne a vyplňte tabulku. Nezapoměňte zaškrtnout souhlas se zpracováním osobních údajů. Poté klikněte na tlačítko Potvrdit přihlášení na školení. 
  5. Nyní jste přihlášeni na danou vzdělávací akci - zobrazí se Vám oznámení, že Přihláška vytvořena. Zároveň Vám přijde na e-mail povrzení o přihlášení spolu se zálohovým listem s platebními údaji. Přehled seminářů a kurzů, na které jste přihlášeni, můžete sledovat v uživatelské sekci kliknutím na tlačítko Semináře. (Do uživatelské sekce se dostanete kliknutím na tlačítko Uživatelská sekce v pravém horním rohu našeho webu - viz výše).
Prostřednictvím uživatelské sekce se můžete z jednotlivých školení rovněž odhlašovat. Klikněte na tlačítko Semináře a poté klikněte na tlačítko Stornovat u vzdělávací akce, ze které se potřebujete odhlásit. Na e-mail Vám poté přijde potvrzení o odhlášení z dané akce. V přehledu akcí v uživatelské sekci se změní barva odhlášeného školení z béžové na růžovou.